Switbert Lobisser
(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt) Holzschnitt, bezeichnet S. Lobisser, betitelt, beschriftet CCCXXX, Stockgröße 39 x 32 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.05.2017 - 15:49
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Switbert Lobisser
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 10.05.2017 - 15:49 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.05. - 10.05.2017 |